top of page
AE1A3218-I.jpg

Tavo Mokymosi Kelionės Partnerė

Susipažinkime!

Tvirtai tikiu, kad pokyčius kuria žmonės. Todėl savo darbu padėtu individams, komandoms ir didelėms verslo sistemoms ugdyti savo kompetencijas lyderystės srityje.


 Esu įmonių lyderystės ugdymo partnerė, konsultuojantis organizacijas lyderystės ir efektyvaus valdymo klausimais, rengiantis ir įgyvendinantis ilgalaikes programas bei patyriminių mokymų projektus.


Siūlau individualų ir komandinį vadovų koučingą, lygiagrečiai taikydamas daugelį sertifikuotų terapijos metodų dirbant su asmenimis ir grupėmis.


Mano konsultavimo ir koučingo stilius yra holistinis, integruojantis mano įvairiapusę patirtį ir pritaikant naujausias teorijas, metodus bei patirtį iš įvairių verslo aplinkų.

Sertifikatai

 Esu sertifikuota ICF (Tarptautinė koučingo federacija) profesionali koučerė (PCC), koučingo akademijos „Team & Group“ koučerė, sertifikuota MentorCoach® koučerė, licencijuota neurolingvistinio programavimo (NLP) meistrė, sertifikuota DiSC konsultantė, taikanti geštalto terapijos metodus dirbant su individais ir grupėmis.

Kompetencijos sritys

Vadovavimo ir lyderystės įgūdžių lavinimo mokymo programos

Individualios, komandinės ir grupinės koučingo sesijos

Veiklos vertinimo sistemos

Lyderystės ir vadovavimo kompetencijų modeliai

Darbuotojų įvedimo sistemos

Koučingo sesijos ir ugdymo planai, pagrįsti 360 laipsnių kompetencijų vertinimu

Mentorystės programos ir įgūdžių lavinimo mokymai

AE1A2867-I.jpg

"Nuo 2022 metų rudens Renata lydi jau ne pirmą Oxylabs vadovų grupę jų augimo ir tobulėjimo kelionėje.
Rengiant pirminį mokymų programos turinį Renata detaliai išnagrinėjo mūsų vadovų poreikius. Be to, ji puikiai išmano vadovų veiklos procesus bei įrankius, tad mūsų vadovų mokymų programa maksimaliai integravo tiek esamus vadovų lūkesčius, tiek Oxylabs naudojamus procesus.
Pasak mokymų dalyvių, programos eigoje Renata lanksčiai adaptuoja mokymų turinį bei formatą atsižvelgdama į kiekvienos vadovų grupės atsineštas patirtis, situacijas bei išsakytą grįžtamąjį ryšį, tad tai nėra šabloniniai mokymai, kuriuose yra tekę dalyvauti ne vienam šių vadovų. Taip pat, vienas iš dažniausiai minimų programos privalumų, anot dalyvavusių vadovų, yra tai, kad mokymų metu Renata skiria daug laiko praktikai bei skatina reflektuoti apie savo atrastas patirtis taikant žinias kasdienėje veikloje tarp mokymų sesijų.
Labai vertinu bendradarbiavimą su Renata už jos profesionalumą, lankstumą ir betarpišką bendravimą.

Frederika Dovgal,

Oxylabs

Susisiekime

Jei norite pagerinti savo ar savo komandos veiklos rezultatus, padidinti pasitikėjimą savimi, sustiprinti tarpusavio santykius, pagerinti vadovavimo ir lyderystės įgūdžius.

Gynėjų g. 14, Vilnius

Ačiū už jūsų žinutę! Artimiausiu metu susisiekime!

bottom of page